V termínu 12.2.÷16.2.2018 dovolená - objednávky přijaté v tomto termínu budou odeslány po dovolené. Děkujeme za pochopení.
Měřící sondy, převodníky

Vysokonapěťové snímací kleště, 1,5m připojení 2x banánek

Vysokonapěťové snímací kleště, 1,5m připojení 2x banánek
Vysokonapěťové snímací kleště pro měření na sekundární straně zapalování zážehových spalovacích motorů. Kapacitní/induktivní snímání.
Výrobce JB-Elektronik
Dostupnost 5 dni
Záruka 24
Kód položky M-HVC95-B
Cena bez DPH 1 314,05 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 1 590,00 CZK
ks
  • Podrobný popis

HVC95 - vysokonapěťové snímací kleště

Vysokonapěťové snímací kleště HVC95 slouží pro měření na VN části zapalování zážehových spalovacích motorů. Pomocí kleští lze zobrazit průběh napětí na sekundární části indukční cívky (tzv. kapacitní kleště) nebo pro měření otáček a synchronizaci osciloskopu lze přepnout kleště na iduktivní snímání. Výhodou kleští je velký otvor pro obejmutí až 15mm silného kabelu. Kleště obejmou tedy i kabely v tzv. husím krku jako jsou například na vozech Opel a podobně. Kapacitní i induktivní kleště v jednom... Technické údaje induktivní i kapacitní snímání maximální průměr snímaného kabelu 15mm připojení pomocí 2x banánek 4mm přívodní kabel 1,5m ochrana proti průrazu VN kabelu připojení BNC-M pracovní teplota 0÷80°C rozměry 160x75x40mm Přepínačem na vrchu kleští se volí kapacitní snímání(CAPACITIVE), induktivní snímání(INDUCTIVE) nebo vypnutí snímání(OFF). Připojení Pro kapacitní snímání se kleště nacvaknou na vysokonapěťový zapalovací kabel co nejblíže k zapalovací svíčce(při snímání jednotlivých válců) nebo na kabel mezi indukční cívkou a rozdělovačem. Polarita není rozhodující. Pro induktivní snímání se kleště nacvaknou do kteréhokoli místa, ale je třeba kleště otočit tak, aby snímaný impuls byl co největší. Kleště se připojují k osciloskopu nebo otáčkoměru pomocí BNC konektoru(verze A) nebo banánků(verze B). Příklad použití Snímací kleště HVC95 jsou vhodné jako snímač otáček(induktivní snímání), snímání průběhu vysokého napětí(kapacitní snímání) nebo snímání okamžiku zážehu(osciloskopicky, stroboskopem,...). Více informací zde... Související články